BİZİ TERCİH EDENLER
Satın almış ürünlerimizde memnun kalmadığınız takdirde %100 geri ödeme garantisi veriyoruz !
E-Ticaret Hizmeti

E-Ticaret in Avantajları Nelerdir?

- Firmanızın ürün ve hizmetlerini internet üzerinden toptan yada perakende olarak ekonomik ve en hızlı şekilde satmanızı sağlayan tek unsur e-ticarettir.

- Müşterilerinize %100 güvenli alışveriş imkânı sağlayabilirsiniz.

- 7 gün 24 saat satış yapabileceğiniz mağaza olanağı sunar.

- Maliyetlerinizi büyük ölçüde düşürür.

- Doğrudan Müşteriye satış imkânı sunar.

- Müşterilerinize %100 güvenli alışveriş imkânı sağlayabilirsiniz.

Temel Özellikler

Sipariş modülü ile gelen siparişlerinizi kolayca yönetebilir ve raporlama yapabilirsiniz.Tüm ürünlerinizi tek tıklama ile kategori, marka bazlı toplu fiyat, stok vb. güncelleyebilirsiniz.Kampanya Modülleri sayesinde müşterilerinize hediye çekleri ve puanlar dağıtabilirsiniz.Kargo Modülü sayesinde bölgeye ve ağırlığa göre sipariş sırasında otomatik kargo fiyatı hesaplatabilirsiniz.Gelişmiş Arama motoru optimizasyonu sayesinde reklam vermeden de ziyaretçi kazanırsınız.Sanal Pos hizmeti veren bütün bankalardan rahatlıkla hizmet alabilir, taksitli satışlar yapabilirsiniz. Arayüz ve Buton tasarımı ile sitenizi diğer standart sanal mağazalardan farklılaştırabilirsiniz. Her yeni müşterimiz Ofisimizde sağlanan ücretsiz eğitim programına katılma hakkına sahiptir.

Ürün ve Kategori Yönetimi

Sınırsız sayıda ürün ve kategori ekleyebilir ve dilediğiniz gibi silme, düzenleme işlemi yapabilirsiniz,ndirim, kampanya tanımlamalarınızı, ister % oranlı iskonto, ister fiyat bazlı yapabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri Aktif/Pasif, Sponsor ürün, Yeni Ürünler, İndirimli Ürünler olarak atayabilirsiniz.

Sipariş ve Kargo Yönetimi

Siparişlerinizi yönetim panelinizden ödeme türüne, tarih aralıklarına, fatura adına, ürün adına ve üyelik adına göre sorgulayarak listeleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Alınan tüm siparişlerinizin durumunu belirtebilirsiniz. (Onay Bekliyor, Onaylandı, Ödeme Bekleniyor, Kargoya verildi vb.) Müşterileriniz sipariş takip bölümünden ve mailinden takip edebilir.Sipariş yönetiminizden, kargoya durumunu belirtebilir, müşterilerinize aldığı ürünleri takip imkanı sunabilirsiniz. Çalıştığınız kargo firmalarını sisteme kaydedebilir ve müşteriye kargo firmasını seçme imkanı sunabilirsiniz. Kayıtlı kargo firmalarınızın her biri için ayrı ayrı fiyat listesi tanımlayabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Yönetimi

Kredi Kartı ile, Havale ile, Mail Order ile, Kapıda Kredi Kartı ve Kapıda Nakit şeklinde farklı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Sanal pos hizmeti veren, bankalardan istediklerinizi kullanarak taksitli satış yapabilirsiniz,Kapıda kredi kartı ile ve kapıda nakit ödeme seçenekleri için ek kapıda ödeme ücreti veya oranı tanımlayabilirsiniz

Arama Motoru Optimizasyonu

Bir e-ticaret sitesi için arama sonuçları çok önemlidir. PozitifShop Paketleri ile tam arama motoru optimizasyonu (S.E.O.) sağlarsınız. Sadece reklam vererek satış başarısı yakalamayı hedeflemek, reklam bütçenizi verimsiz kullanmayı hedeflemekten farksızdır.