BİZİ TERCİH EDENLER
Satın almış ürünlerimizde memnun kalmadığınız takdirde %100 geri ödeme garantisi veriyoruz !
Tfrweb.net Dinamik Web Sitesi

Web Tasarım / Dinamik Web Sitesi


Dinamik Web Sitesi Nedir?

Dinamik web sitesi basit bir anlatımla içeriği sistem yöneticisi ve/veya site sahibi tarafından hızlı ve kolay şekilde güncellenilebilen ve değiştirilebilen sayfalardan oluşan bir sitedir.

Dinamik Web Sitesi Neden Tercih Edilir?

- İçeriğin yani sitede görüntülenen bilgilerin, yazıların, fotoğrafların ve bunun gibi diğer öğelerin değişebilmesi ve yeni öğelerin eklenebilmesi günümüzün web sitelerinin vazgeçilmez bir özelliği olmuştur.

- Sürekli içeriği yenilenen yani dinamik bir site ziyaretçilerin gözünde kurumsal imajınızı arttıracak ve web trafiğinize canlılık kazandıracaktır.

- Ekonomik bir site olması istendiğinde tercih edilen bir sitedir.

- İstenildiği an internet üzerinden hızlı ve kolay güncelleme yapılabilmesi

- Site içerisinde yer alan duyurular, etkinlikler, kampanyalar, haberler, fiyat ve ürün listeleri gibi alanların sürekli güncel tutulabilmesi

- Sürekli olarak web yapımcınıza bağımlı kalmazsınız.

- Site içerisinde her hangi bir konunun başlığı veya içeriği değişecekse, bunu web sitesinin yönetim panelinden ilgili konu başlığını seçip birkaç işlemde tüm değişiklikler yapılabilir.

- Normalde dakikalarca harcanacak emek ve uğraşın süresi saniyelere indirilir. Üstelik tüm değişiklikler site içerisinde anında yayında olur

Site Nasıl Güncellenir?

- Sitenin kendisine ait bir yönetim paneli vardır ve müşteri kendisine özel bir şifre ile panelden gerekli değişiklikleri yapabilir.


İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır. Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş bir web sitesi, müşterileriniz ve firmanız arasında bir köprü kurmanızı sağlayacaktır.