BİZİ TERCİH EDENLER
Satın almış ürünlerimizde memnun kalmadığınız takdirde %100 geri ödeme garantisi veriyoruz !
Türkiye Firma Reklamları Hakkımızda

Hakkımızda

1994'ten bu yana yayıncılık, bilgisayar ve internet alanında faaliyet gösteren firmamız, 2008 yılında Türkiye'de hizmet veren ilk IBM Blade sunuculardan birini alarak yatırımlarını artırmış, sürekli alt yapısını geliştirerek ülkemizin en büyük kamu hizmetleri yazılım servisini verir hale gelmiştir.

Özel sektörde ise, gerek internet reklamcılığı, gerek hosting hizmetleri, gerekse de web sitesi çalışmalarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her biri kendi konusunda uzmanlaşmış satış, servis, yönetim ve idari personeller ile iş yaşamımıza her geçen gün büyüyerek devam etmekteyiz. İzmir'in önde gelen bilişim firmalarından biri olan kuruluşumuz kısa vadeli yatırımlarıyla şehrimizin bilişim ve internet konusunda lideri olma hedefindedir.

TFR WEB TASARIM çalışanları olarak, sahip olduğumuz tecrübelerle birlikte yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile kurum ve bireylere en iyiyi sunmayı hedefliyor. Sadece ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, aynı zamanda sizin yerinize düşünebilmek, sorunlarınızı giderebilmek ve gelecek hazırlamak misyonu ile sizlere hizmet vermenin, tüm çalışanlarımız adına gururunu yaşamaktayız.

Müşterileriyle özel olarak ilgilenmekten, internetten nasıl fayda sağlayabileceklerini anlatmaktan keyif alan bir yaklaşım...